Zakładki:
Albumy
Blogi obce
Blogi polskie
Coś dla chcących a nie robiących
Do poczytania
Forum które odwiedzam
Makijaż-pazurki
Mniam...Mniam
Odwiedzam
Picasa
Radio w necie
Recenzje włóczek-poppy
Rękodzieło
Szycie
Takie tam
Tutaj kupisz wełenke
Wzory
Yuotube- jak to zrobić


Myspace Photo Calendar
RSS
piątek, 01 lutego 2013
RAZEMPETKI na start!!!

Tak...tak razempetki Kreatywnej.

Jakiś czas temu ogłosiła wspólne dzierganie ciepluteńkich skarpetek zaczynając od palców. Taka technika jeszcze przeze mnie nie zgłębiona zaintrygowała. Data rozpoczęcia dziergania została ustalona na 1 lutego i oto nadejjjszła........ta chwila. Wszystko co potrzebne w zasięgu ręki.

 

 

Gotowa do roboty byłam już dawno, ale obiecałam że jak 1 luty to 1 luty. Druty mnie swędziały  powtarzalnie co 1 h mikry diabełek szeptał mi do ucha "zacznij już, na co czekasz".

W ramach skarpetkowych wyrobów odwiedziłam a właściwie z zapałem tropiciela szukałam inspiracji.  Coś tam znalazłam, blogi w całości przedstawiające wyrób skarpetkowy, np.niemieckojęzyczny  Socken ,  Schnuffel , Lavende gdzie motywem przewodnim jest przepiękna wełna układająca się w robótce, oprócz tego w rosyjskim albumie kilka ciekawych wzorów do podpatrzenia.

 

 

Zrobiłam komplecik - szal wzorem patentowopodobnym (2,5 metra) i rękawiczki bez udziwnień tradycyjnie na pięciu drutach , zdążył już przejść test na ciężkie mrozy i zdał egzamin.

 

 

 

I na koniec fotka Leosia w lesie, w śniegu, który uwielbia tak samo jak wszelakie kałuże i błocko -  to ostatnie opuszcza jego futro najczęściej w przedpokoju po powrocie ze spaceru.

18:04, ewcia111ks
Link Komentarze (2) »