Myspace Photo Calendar
Blog > Komentarze do wpisu
RAZEMPETKI na start!!!

Tak...tak razempetki Kreatywnej.

Jakiś czas temu ogłosiła wspólne dzierganie ciepluteńkich skarpetek zaczynając od palców. Taka technika jeszcze przeze mnie nie zgłębiona zaintrygowała. Data rozpoczęcia dziergania została ustalona na 1 lutego i oto nadejjjszła........ta chwila. Wszystko co potrzebne w zasięgu ręki.

 

 

Gotowa do roboty byłam już dawno, ale obiecałam że jak 1 luty to 1 luty. Druty mnie swędziały  powtarzalnie co 1 h mikry diabełek szeptał mi do ucha "zacznij już, na co czekasz".

W ramach skarpetkowych wyrobów odwiedziłam a właściwie z zapałem tropiciela szukałam inspiracji.  Coś tam znalazłam, blogi w całości przedstawiające wyrób skarpetkowy, np.niemieckojęzyczny  Socken ,  Schnuffel , Lavende gdzie motywem przewodnim jest przepiękna wełna układająca się w robótce, oprócz tego w rosyjskim albumie kilka ciekawych wzorów do podpatrzenia.

 

 

Zrobiłam komplecik - szal wzorem patentowopodobnym (2,5 metra) i rękawiczki bez udziwnień tradycyjnie na pięciu drutach , zdążył już przejść test na ciężkie mrozy i zdał egzamin.

 

 

 

I na koniec fotka Leosia w lesie, w śniegu, który uwielbia tak samo jak wszelakie kałuże i błocko -  to ostatnie opuszcza jego futro najczęściej w przedpokoju po powrocie ze spaceru.

piątek, 01 lutego 2013, ewcia111ks

Polecane wpisy

  • WRÓCIŁAM!

    Mam nadzieję, że po prawie trzyletniej przerwie uda mi się wrócić tutaj na stałe i w miare regularnie dodawać wpisy. troszkę historii może? Środek zimy temperat

  • Przymusowe wolne od pracy

    W tle budynek mojej Firmy. Moze po niedzieli woda opadnie i da się wejść? Wposażenie placu przeistoczyło sie w pływadło i zatrzymało na płocie i gruszy sąsiada

  • Wielkanoc 2010!

    Wesołych Świąt...

Komentarze
urszula97
2013/02/01 18:54:57
szal i rękawiczki przepiękne a skarpetki też będą ekstra, też bym się gdzie zapisała ale dziergam narzutkę komunijną(nie myślałam że to taka dłubanina) no będzie 3 koc z resztek robiony-na razie tylko 10 kwadratów jest,pozdrawiam.
-
Gość: Pomysł na wakacje, *.lebork.vectranet.pl
2015/03/07 20:00:49
Tymczasem nadchodzą wakacje. Macie jakieś pomysły na tanie wakacje 2015?